Ana sayfa Kadın Güzellik ve Bakım Evde Hızlı Saç Uzatma Kürü ve Yöntemi

Evde Hızlı Saç Uzatma Kürü ve Yöntemi

9
PAYLAŞ

Kadınların en büyük hayali uzun ve sağlıklı saçlara sahip olarak güzelliklerine güzellik katmaktır. Uzun saçlara sahip olmak için aşağıdaki suna dumankaya saç uzatma formülü çok faydalıdır. Uzun saçların bakımı ve sağlığını korumaya çalışmak çok zordur. Bu nedenle saçlarınızı uzatırken hem bakımlı, hem de güzel görünmesi için suna dumankaya saç uzatma formülü çok işe yarar. Suna Dumankaya saç uzatma formülü ile saçlarınızı uzatacaksanız kimyasal olan şaç bakım kremi, şampuan gibi saça sürülebilen kimyasallardan uzak durmalısınız.

Suna Dumankaya Saç Uzatma Kürü – 1

Malzemeler:

  • 1 kavanoz zeytinyağı,
  • 1-2 dal adaçayı,
  • bir tutam biberiye,
  • 4-5 diş sarımsak.

Hazırlanması ve Uygulanması:

Belirtilen malzemeleri zeytinyağının olduğu kavanoza koyarak bir hafta boyunca güneş gören bir yerde bekletin. Süre bitiminde kavanozdaki karışımı bir tencerenin içinde 15 dakika kadar kısık ateşte kaynatın. Bu karışımı süzdükten sonra saçlarınıza sürün ve streç film ile saçlarınızı kapatarak 2 saat bekleyin. Ardından saçlarınızı ılık su ile ve doğal olan saç tipinize uygun bir şampuanla yıkayın. Suna Dumankaya saç uzatma formülü ile elde ettiğiniz maskeyi haftada bir saçlarınıza uygulamanız yeterlidir. Bu formül ile saçlarınız hızlı uzayacak ve saçlarınızın görüntüsü sağlıklı ve bakımlı olacaktır. Saçların hem sağlıklı uzaması, hem de daha parlak ve canlı olmasını istiyorsanız Cilt Bakım Uzmanı Suna Dumankaya’nın bu önerisini uygulayın. Aynı zamanda saçlardaki dökülmeyi de azaltan bu formül sayesinde saçlarınız eski güzel ve parlak görünümlü haline geri dönecektir.

Suna Dumankaya Saç Uzatma Kürü – 2

Saçlarını uzatmak isteyenlerin en büyük derdi saçların uzadıkça kolay kırılmaları ve saçların sağlıksız görünmesidir. Bu nedenle erkekler ve kadınlar saçlarını uzatmayı pek istemezler. Çünkü uzun saçlar bakım ve özel ihtimam isterler. Suna Dumankaya saçlarınız sağlıklı uzasın diye bir kürünü siz değerli ziyaretçilerimizle paylaştı. Bu kürü hazırlamak ve uygulamak çok kolay. Saçlarınız sağlıklı uzasın ve böylelikle kırılma ve saçlarda matlaşma olmasın.

Saçlarınız sağlıklı uzasın diye Suna Dumankaya formülü olan aşağıdaki saç bakım kürünü açıklayalım.

Suna Dumankaya saç uzatan doğal bakım kürü tarifi

Malzemeler:

  • Hindistan cevizi
  • Sığır iliği

Hazırlanması ve uygulanması 

150 gram sığır iliğini kaynamakta olan suyun içine koyacağınız bir kabın içine bırakın ve iliğin eriyip kaynamasını bekleyin. 5-10 dakika kadar iliği kaynattıktan sonra içine 100 gr. hindistan cevizi ekleyerek karıştırın ve bu karışımın ılımasını bekleyin. Ilık olarak saç diplerinize masaj yaparak yedirin. Haftada bir kez düzenli olarak uyguladığınızda saçlarınız bakımlı, sağlıklı ve düzenli olarak normalden daha fazla uzar.

Suna Dumankaya saçlarınız sağlıklı uzasın diye açıkladığı bu kürdeki sığır iliğini kasaplardan temin edebilirsiniz. Eğer kemikli et alıp kullanıyorsanız kemikleri kırıp içindeki ilikleri de bu kür için kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here