Ana sayfa Kadın Anne Çocuk Çocukların Boyları Nasıl Uzar? Çocuklarda 9cm Boy Uzatan Doğal Kür

Çocukların Boyları Nasıl Uzar? Çocuklarda 9cm Boy Uzatan Doğal Kür

7
PAYLAŞ

1,5 ayda 9 cm boy uzatan kür, Dr. Hayri Gözlükgiller tarafından Zahide ile Yetiş Hayata isimli tv programında açıklandı. Çocuk hastalıkları uzmanı olan Dr. Hayri Gözlükgiller, tamamen doğal ve besleyici olan 9 cm boy uzatıcı kürün detaylarını verirken programın sunucusu Zahide Yetiş ise 9 cm boy uzatan kürün hazırlanışını canlı olarak gösterdi.
Boy uzatan kür hakkında açıklayıcı bilgiler veren Dr. Gözlükgiller, bu kürün yetişkin erkeklerde kısırlık tedavisi için de kullanıldığını belirtti. Tadı çok güzel olan bir buçuk ayda 9 cm. boy uzatan kürün malzemelerini tüm aktarlardan, manav, kuruyemişçi ve pazarlardan bulabilirsiniz.

1,5 ayda 9 cm boy uzatan kürün malzemeleri:

  • 3 – 4 adet badem,
  • 2 adet muskat,
  • 1 tatlı kaşığı polen,
  • 1 çay kaşığı arı sütü
  • 1 yemek kaşığı bal

Hazırlanması ve Kullanılması:
Boy uzatan kürü hazırlamak için öncelikle bir kabın içine muskat rendelenir veya havanda dövülerek un haline getirildikten sonra kabın içine konulur. Bademler de rendelenip içine ilave edilir. Kabın içine arı sütü, polen ve bal eklenerek karıştırılır. Macun haline gelen karışım kullanmaya hazırdır. Bu karışımdan her gün sabah ve akşam olmak üzere 2 tatlı kaşığı tüketilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here